Kytkentäkuitu monimuoto OM4 LC-SC 10,0m

Tuotekoodi: 2017526

Varastossa 20 kpl

Hinta:
19,88€ (Alv 0%)
24,65 € (sis.alv)
Määrä: kpl

LC-SC Kytkentäkuitu OM2 50/125µ MultiMode, 10m

  • Kaapelin tyyppi: LC-SC duplex 50/125 Multimode
  • Kuitu: I-VH 2G 50/125_ OM2
  • Pituus: 10m
  • Paino: 180g
  • Johdineriste: Pinkki LSZH, Ø 3mm
  • Standardit: DIN EN 50173-1 and IEC/ISO 11801
  • 40 Gbps / 125m
Arvostele tämä tuote

Tälle tuottelle ei ole vielä annettu arvosteluita.